Xiaomi Mi – Паметен Часовник “Lite” (Црна Боја)

Xiaomi Mi – Паметен Часовник “Lite” (Црна Боја)

ден3,650

Опис

Бренд Xiaomi
Тип Паметен Часовник
Боја Црна

Спесификации

Модел BHR4357GL
Начин на Полнење Безжично, со магнет
Време на Полнење Помалце од 2 часа
Траење на Батерија 9 Дена
Големина на Екран 1.4″
Водоотпорен Да (5ATM)
“Bluetooth” Верзија 5.0
Јазик Англиски, Кинески
Компатибилен “OS” Android, iOS

 

Категорија