Xiaomi Mi – Паметен Фитнес Тракер 6

Xiaomi Mi – Паметен Фитнес Тракер 6

ден2,600

Опис

Бренд Xiaomi
Тип Фитнес Тракер
Боја Црна

Спесификации

Модел BHR4951GL
Начин на Полнење Безжично, со магнет
Време на Полнење Помалце од 2 часа
Траење на Батерија 14 Дена
Големина на Екран 1.56″
Водоотпорен Да (5ATM)
“Bluetooth” Верзија 5.0
Јазик Англиски, Германски, Италијански, Француски, Шпански, Руски, Кинески
Компатибилен “OS” Android 5.0+, iOS 10.0+

За повеќе информации за продуктот кликнете тука
 

Категорија