Xiaomi MI – Паметен Фитнес Тракер 5

Xiaomi MI – Паметен Фитнес Тракер 5

ден2,200

Опис

Бренд Xiaomi
Тип Фитнес Тракер
Боја Црна

Спесификации

Модел BHR4215GL
Начин на Полнење Безжично, со магнет
Време на Полнење Помалце од 2 часа
Траење на Батерија 14 Дена
Големина на Екран 1.1″
Водоотпорен Да (5ATM)
“Bluetooth” Верзија 5.0
Јазик Англиски, Кинески
Компатибилен “OS” Android, iOS

За повеќе информации за продуктот кликнете тука
 

Категорија