Xiaomi Mi – Безжични Слушалки “Basic 2”

Xiaomi Mi – Безжични Слушалки “Basic 2”

ден1,060

Опис

Бренд Xiaomi
Тип Безжични Слушалки
Боја Бела

Спесификации

Модел BHR4272GL
Жичан Влез (USB-C) 5V 1A
Максимална оддалеченост од уред 10м
Траење на Батеријата (Едно Полнење)
Траење на Батеријата (Со Кутија) 20ч
Време на Полнење 1.5ч
Импеданса 32Ω
“Bluetooth” Верзија 5.0
Аудио Кодек SBC/AAC
Тежина 48г

За повеќе информации за продуктот кликнете тука
 

 

Категорија